Учасники

Михайло Ослон

Керівник проекту. Мовознавець, кандидат філологічних наук. Безробітний. Наукові інтереси: балто-словʼянські мови, історична акцентологія, ромська мова.

Наукові публікації.

Кирило Кожанов

Кандидат філологічних наук, працює в Інституті слов’янознавства Російської академії наук. Наукові інтереси: балтійські мови, балто-словʼянські мовні контакти, ромська мова.

Наталія Зіневич

Історикиня, кандидат історичних наук, старша наукова співробітниця Інституту української археографії та джерелознавства ім. М.С.Грушевського НАН України, фахівець в галузі академічних ромських студій, співорганізаторка та учасниця низки міжнародних і українських наукових, освітніх та громадських проектів з вивчення та популяризації ромської історії та культури.

Іван Данченко

Ромський активіст. Займаюся ромськими проблемами. Моєю метою є підтримати зусилля стипендіатів та активістів, спрямовані на залучення представників ромського народу до соціальних процесів і протидія їх дискримінації, надання можливості дітям та молоді з незахищених верств населення отримати натхнення і можливість для подальшого розвитку і отримали знання для подолання труднощів у житті.

Віктор Човка

Народився 8 травня 1990 року в Ужгороді. З 1998 по 2008 роки навчався у ЗОШ№ 4 м. Ужгорода та отримав загальну середню освіту. З 2008 по 2012 роки навчався на денній формі в Закарпатському державному університеті на економічному факультеті за спеціальністю «фінанси та кредит», по стипендії РОФ. З 2012-2013 навчався в Ужгородському національному університеті також на економічному факультеті за спеціальністю «банківська справа», по стипендії РОФ. У 2014-2015 навчався у Центрально Європейському університеті міста Будапешт за спеціальною програмою для ромської народності «RELP» Roma English language program. З 2011 року – член молодіжної організації «Гідність»/«Патів».

Олена Вайдалович

Студентка 4-курсу Національної академії внутрішніх справ України, активістка ромського молодіжного руху. Член правління організації ЧНКТ (Чернігівське національно-культурне товариство) «Неве Рома».